Agreement

همکاری با آسانک


آسانک، اولین و تنها مجری انحصاری مخابرات تهران در زمینه ارسال و دریافت پیامک اینترنتی با شماره تلفن ثابت و پیش شماره 021 و 026، نمایندگان فعال و متعهد می پذیرد.

اخذ نمایندگی آسانک به دو صورت زیر انجام میشود.

1. وب سرویس نمایندگی

در این حالت متقاضی از قبل یک پنل ارسال پیامک برنامه نویسی و آماده کرده است و با اتصال وب سرویس آسانک به پنل فوق اقدام به ارسال و دریافت پیامک و فروش آن به کاربران خود می کند متقاضیان این مدل نمایندگی دارای دانش برنامه نویسی و کار با وب سرویس هستند. مستندات وب سرویس و اطلاعات تکمیلی در https://aws.asanak.ir/wiki موجود می باشد. جهت درخواست این مدل نمایندگی فرم درخواست وب سرویس را تکمیل کنید.

2. پنل نمایندگی

پنل نمایندگی آسانک مختص متقاضیانی است که قصد فعالیت در زمینه فروش پنل های پیامک را دارند و سامانه ارسال و فروش پیامک روی دامنه متقاضی که کارهای ثبت و اخذ آنرا انجام داده است راه اندازی میشود، به این ترتیب کاربران این مدل نمایندگی به آدرس اینترنتی نمایندگی مراجعه کرده و وارد سامانه می شوند و پس از ثبت نام اقدام به فعالسازی پنل و خرید پیامک میکنند و کار ارسال و دریافت پیامک نیز در همان پنل انجام میشود ، در این شرایط در پنل کاربر هیچ اشاره ای به شرکت اصلی ( آسانک ) نشده و نماینده میتواند با نام برند خود فعالیت نماید در این مدل نمایندگی نیازی به هاست برای سامانه از طرف نمایندگی نیست و نمایندگی فقط یک دامین ثبت و راه اندازی میکند. در این مدل نمایندگی، نماینده نیاز به مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار و پنل کار نماید و توانایی خود را روی بازاریابی و فروش پیامک متمرکز نماید. جهت درخواست این مدل نمایندگی فرم درخواست نمایندگی را تکمیل نمائید.

همکاری با شما افتخار ماست