آسانکی شوید


گروه آسانک به پشتوانه تجربه و توان فنی بالا، نيروی مجرب و متخصص در حوزه توليد سيستم­ ها و نرم افزارهاي مخابراتی و بهره گيری از زير ساخت­ های فنی، فصل نوينی را در ارائه سرويس­های ارزش افزوده آغاز نموده است و در گام نخست از جانب مخابرات تهران، به عنوان مجری انحصاری فعالسازی سرويس پيامک اينترنتی تلفن ثابت در نظر گرفته شده است.
به واسطه اين سرويس، مشترکين تلفن ثابت مي‌توانند با شماره‌ تلفن ثابت خود و از طريق اينترنت، به ارسال و دريافت پيامک و فکس بپردازند و بدين ترتيب به جای پيش شماره های مجازی ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰، شماره ثابت تلفن کسب و کار خود را به همراه پيش شماره ۰۲۱و ۰۲٦ به عنوان شماره فرستنده، به کار ببرند. متقاضيان سرويس می توانند پس از تکميل مراحل ثبت نام، وارد پنل آسانک شده و از امکانات آن بهره ببرند.
علاوه بر اين، آسانک سرويس­ های ديگری اعم از وب سرويس ارسال و دريافت پيامک با تلفن ثابت، ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان)و تبلیغات اپلیکیشنی  نيز در اختيار کاربران قرار مي دهد. کاربران می توانند پس از تکمیل مراحل ثبت نام از دو سرویس موجود علاوه بر سرویس پیامکی نیز استفاده نمایند.
چشم اندازی که آسانک در پيش رو دارد آنست که در آينده نزديک علاوه بر ارائه سرويس های ارسال و دريافت پيامک با شماره تلفن ثابت، سرويسهای جديد ميزبانی ايميل  … و ديگر امکانات ارتباطی را نيز به پنل خود بيفزايد و بستری فراهم نمايد تا کاربران، تنها با ثبت يک شماره بتوانند به روش های گوناگون با مشتريان و مخاطبين خود ارتباط موثر برقرار نمايند.