سرویس «پیامک زنده»

دریافت اخبار نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال با نصب اپلیکیشن Appex


مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال گفت: علاقمندان می‌توانند با نصب اپلیکیشن Appex از اخبار نمایشگاه، اطلاعات مربوط به شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی و نشستهای تخصصی و کارگاه‌ها یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال آگاه شوند.

به گزارش سرویس علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ جواد موحد با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، اظهار کرد: بازدیدکنندگان این نمایشگاه به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان فعال در زمینه فناوری اطلاعات می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن Appex و ثبت‌نام در بخش ویژه که برای یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در نظر گرفته شده از این تسهیلات استفاده کنند.

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن از اخبار لحظه به لحظه نمایشگاه، اطلاعات مربوط به شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی و همچنین نشستهای تخصصی و کارگاه‌های جنبی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال آگاه شوند.

وی بیان کرد: از دیگر امکانات این نرم‌افزار برای بازدیدکنندگان می‌توان تهیه لیست از غرفه‌های مورد علاقه، اطلاع از غرفه‌های پربازدید توسط دیگران، مسیریابی نمایشگاه، دانلود فایلها و کاتالوگها و بروشورهای غرفه‌داران، ثبت بازدید از غرفه در قالبهای فیلم، عکس و صدا اشاره کرد.

موحد ادامه داد: بازدیدکنندگان همچنین با ثبت‌نام در این اپلیکیشن می‌توانند ضمن اطلاع از سمینارها، نشستها و سایر برنامه‌های جنبی نمایشگاه، با دریافت کد QR اختصاصی به صورت رایگان در این برنامه‌ها شرکت کنند.

وی اشتراک‌گذاری فعالیتهای و اطلاعات نمایشگاه در شبکه‌های اجتماعی را نیز از دیگر قابلیتهای این اپلیکیشن برشمرد.

به گزارش تسنیم، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه جاری در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود و از ساعت 10 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

منبع: https://www.tasnimnews.com