اخبار

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران از ساده سازی ارایه خدمات در این شرکت خبر داد و گفت : نخستین مرحله اصلاح دستورالعمل اجرایی « آیین نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت وخدمات مخابراتی » به منظور ساده سازی ارائه خدمات ،برای یک دوره شش ماهه به تمامی مدیران مناطق در سراسرکشورابلاغ شد .
ششمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) همزمان با روز جهانی ارتباطات و معرفی منتخب این جشنواره با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد.
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، روش جدید حذف پیامکهای تبلیغاتی ناخواسته برای مشترکان موبایل و جزئیات دسته بندی و تفکیک پیامکهای تبلیغاتی و ارزش افزوده را تشریح کرد

معاون وزیر ارتباطات از احتمال تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت در سال جاری خبر داد.

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد. به گزارش سیتنا، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اعلام کرد: به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد.
مرکز پژوهش های مجلس اقدام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را در لغو طرح مکالمات نامحدود اپراتورهای موبایل، غیرقانونی و ضدرقابتی اعلام کرد.
مجوز بهره‌برداری از خدمات VOD توسط شرکت رسانه‌های تصویری به نمایندگی از وزارت ارشاد به ایلا نرم‌افزار، مبین‌وان، به‌سیما, پیک‌آسا، رایتل و صباسل
اعطاء شد.
شرکت مخابرات استان تهران در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با ارایه تخفیف به مشترکان بدهکار حضور خواهد یافت.
مشترکان تلفن ثابت می توانند از تاریخ دوازدهم ماههای فرد سال نسبت به دریافت هزینه کارکرد تلفن ثابت و ریز مکالمات خود از طریق سامانه 1818 اقدام نمایند.
کارگروه ساماندهي خدمات پيامکي ارزش افزوده، مهلت 2 ماهه اي براي ارائه کنندگان اين خدمات به منظوردريافت مجوز از وزارت ارشاد تعيين و اعلام کرد، 
در صورت دريافت نکردن مجوز، فعاليت اين شرکت ها تعليق مي شود.